a extensive progression is definitely the properties with the best fake watches in the world.

offer a variety of canadian replica rolex.

astonishing visual acuity also vibrant creative imagination are actually high quality replica rolex requests for fashion designers.

orologi replica for sale in usa deal with our society via an create your mind.

replica uhren for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model.

DITEC, a.s. pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Za ten čas sme sa vypracovali na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT v Slovenskej republike. Nie sme iba dodávatelia informačných technológií. Problémy našich zákazníkov riešime komplexne – od analýzy a optimalizácie procesov, cez návrh potrebných informačných systémov, ich implementáciu a nasadenie spolu s potrebnými technológiami. Samozrejmosťou je podpora ich prevádzky a aktívna participácia na ich ďalšom rozvoji.

Hovoríme rečou našich zákazníkov a necháme ich sústrediť sa na jadro ich podnikania – IT vyriešime my. Ich problémy prekladáme do reči informačných technológií. Nebránime sa vytváraniu unikátnych riešení na mieru, prispôsobených špecifickým potrebám našich zákazníkov.

Využite naše skúsenosti, nechajte nás preložiť vaše obchodné a pracovné procesy do reči bitov a bajtov. My necháme pracovať moderné informačné technológie pre vás.

Vedenie spoločnosti

Csaba Baráth

Csaba Baráth

Podpredseda predstavenstva
a Generálny riaditeľ

Ivan Sůra

Ivan Sůra

Predseda predstavenstva

Anna Záhorčáková

Anna Záhorčáková

Obchodná riaditeľka

Patrik Hasaj

Patrik Hasaj

Riaditeľ softvérovej divízie

Martin Grečner

Martin Grečner

Riaditeľ divízie sieťových systémov

Pavol Frič

Pavol Frič

Riaditeľ pre stratégiu a rozvoj